آموزش چیدمان صحیح مبلمان

آموزش چیدمان صحیح مبلمان

آموزش چیدمان صحیح مبلمان چیدمان مبلمان در خانه ها که نقطه کانونی دقت دکوراسیون هست از اهمیت خاصی برخوردار میباشد و برای شما نکات مهمی داریم. یک ‌منزل خالی هم میتواند مثل یک صفحه سفید یا بوم، یک فرصت یا بحران برای‌تان باشد؛ مثلاً این که چگونه آن را چیدمان کنید یا از کجا شروع کنید.

عناصر هنری و اصول هنری در نظر گرفته شده به ما کمک می کنند زیبایی و نظم را بدست آوریم اطراف ما عناصر هنری – خط، فرم، رنگ دوم بافت ابزارها یا مواد تشکیل دهنده ای هستند.
مبلمان شامل بخشی از کل طراحی است. با این حال ، هنگامی که بسیاری از رنگ های مختلف، شکل، بافت و خطوط به هم ریخته می شوند.
اصول هنری که به ایجاد احساس کمک می کند به نظم و آزادی در فضای داخلی کمک میکند.

این مبلمان ها هستند که دکوراسیون اتاق پذیرایی شما را میسازند، مدل های مختلفی میتوان مبلمان را بچینید و انتخاب مبلمان مناسب برای فضای خانه اهمیت زیادی دارد اما پس از اننتخاب و خرید مبلمان مناسب، نوبت به مهمترین بخش یعنی چیدمان صحیح می‌رسد.

در نظر داشتن یکسری از وسایل ضروری و اصلی منزل و برقراری تناسب اولین گام برای شروع و خلق دکوراسیونی شیک و زیبا به حساب می آید و شما می توانید با طراحی و سبکی خاص و همچنین با  خلاقیت کافی، فضایی مرتب و با نظم ایجاد کنید.

احساس خوب و برقراری تعادل در زمینه دکوراسیون داخلی ملزم به چیدمانی صحیح با استانداردهای معین می باشد تا بتوانید زیبایی و کارایی لازم را برای دیزاین اتاق نشیمن تان داشته باشید.

آموزش چیدمان صحیح مبلمان
آموزش چیدمان صحیح مبلمان

تجزیه تحلیل امکانات و چیدمان مبلمان منزل

آموزش چیدمان صحیح مبلمان عبارتند از:

  • همیشه بزرگترین تکه مبلمان را اول جایگذاری کنید، مبلمان سه نفره باید روبروی نقطه کانونی دکوراسیون منزل قرار بگیرد. نقطه کانونی منزل تان را پیدا کنید و مبلمان سه نفره را روبروی آن قرار دهید.
  • فاصله بین مبل ها نباید زیاد باشد، هر مبل باید با فاصله کمی کنار دیگری قرار بگیرد زیرا اگر فاصله بین مبل ها زیاد باشد مهمانان نمیتوانند به خوبی با هم ارتباط برقرار کنند و گفتگوی صمیمانه ای نخواهند داشت.
  • مبل ها را به دو شکل متقارن و غیر متقارن میتوانید بچینید، چیدمان متقارن مبل ها فضای خانه تان را رسمی میکند و چیدمان غیر متقارن مبل ها فضای خانه را غیر رسمی میکند و بهتر است مبلمان منزل تان را به شکل غیر متقارن بچینید.
  • همه مبل ها را کنار یک دیوار به ردیف نچینید، مبلمان منزل بهتر است به شکل گرد چیده شوند طوری که مهمانان همدیگر را به خوبی ببینند و بتوانند بهتر ارتباط برقرار کنند.
  • فاصله بین مبلمان و میز های عسلی باید 35 تا 45 سانتی متر باشد تا فضای کافی برای قرار دادن پاها باشد.
تجزیه تحلیل امکانات و چیدمان مبلمان منزل
تجزیه تحلیل امکانات و چیدمان مبلمان منزل

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *